Mr Green: Turniej Mystery Win (17.06-8.07)

Cotygdniowy turniej Mr Green z pulą 100 000 PLN na slotach Joker Rizes, Jokerizer i Wicked Circus

2016-07-08 18:08 PROMOCJE KASYNO MR GREEN TURNIEJE
Turniej mystery winMimo, że osobowość tego błazna pozostawia wiele do życzenia, a grymas na jego twarzy daleki jest od życzliwego uśmiechu, Joker nie może narzekać na brak popularności szczególnie w piątkowe wieczory… Choć żadna z niego dusza towarzystwa, ma jedną bardzo pożądaną zaletę, bowiem obecność tej kapryśnej postaci zwiastuje całkiem sporą wygraną. Przekonać się o tym możesz biorąc udział w turnieju Kasyna Mr Green, które z pomocą Jokera ma zamiar rozdać łącznie 100 000 PLN w pięć weekendów! Pierwsza gotówka już na kontach zwycięzców, ale w puli nagród wciąż szeleszczą banknoty. Chcesz zdobyć kilka z nich?

Zarejestruj się w Mr Green i odbierz 25 free spinów bez wpłaty

Turniej mystery win 2Upoluj gotówkę przy bębnach slotu Joker Rizes, Jokerizer lub Wicked Circus, grając za prawdziwe pieniądze w dniach objętych promocją. Turnieje Kasyna Mr Green odbywają się w piątki, począwszy od 10 czerwca, następnie 17 i 24 czerwca oraz 1 i 8 lipca 2016 r. Walka o miejsce w klasyfikacji toczy się między godziną 17:00 a 23:59, natomiast nagrody trafiają do zwycięzców w ciągu 48 godzin po zamknięciu tabeli wyników. Aby przystąpić do turnieju, wystarczy uruchomić jeden ze wskazanych automatów ze studia Yggdrasil Gaming i obrócić w grze minimum 5 PLN. W ten sposób każdy zawodnik otrzymuje równocześnie swój indywidualny numer, określający jego pozycję w rankingu.

Co tydzień na zwycięzców czeka 20 000 PLN. O zajętej lokacie w zawodach decyduje najwyższa wartość trafionej Mystery Win, którą oferuje każdy z trzech slotów, a przynosi ją odpowiednia kombinacja z symbolami Jokera. Każdy z graczy ma możliwość poprawiania swojego wyniku w obrębie danego dnia promocji. Najlepszy z najlepszych otrzyma od Kasyna Mr Green 6 000 PLN. Uczestnik turnieju z pozycji drugiej otrzyma 4 000 PLN, a osoba z miejsca trzeciego wzbogaci się o 3 000 PLN. Nagroda za zajęcie miejsca czwartego to 2 000 PLN, natomiast miejsce piąte oznacza gwarantowany 1 000 PLN. W ciągu dwóch dni od zakończeniu turnieju, zdobywcy miejsc 6 – 25 również mają szansę na zgarnięcie niezłej wygranej. W ich oknie gry pojawią się skrzynie, skrywające 10 nagród gotówkowych o łącznej wartości 4 000 PLN. Klikając w tę „szczęśliwą” można wzbogaci się o 200 PLN do maksymalnie 800 PLN.

Turniej mystery win 1Zaloguj się w piątek do zielonego serwisu, zakręć automatem i wylosuj Mystery Win, a potem szturmuj szczyty turniejowej tabeli wyników. Jeśli decyzję o dołączeniu do Kasyna Mr Green podejmujesz właśnie teraz, nie zapomnij o odebraniu prezentów powitalnych. Na nowych użytkowników czekają bonusy do 1 750 PLN w czterech pierwszych depozytach oraz 100 free spinów na Spinata Grande od 150 PLN pierwszej wpłaty. Zarejestruj się korzystając z podanego linku, a na swoim koncie znajdziesz dodatkowo 25 darmowych spinów na automacie Starburst. Taki upominek to specjalny gratis zarezerwowany wyłącznie dla naszych czytelników. Powodzenia w grze!
1910
Nasza ocena artykułu pt. Mr Green: Turniej Mystery Win (17.06-8.07): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł