Mr Green: Loteria na Theme Park: Tickets of Fortune (22-28.06)

Mr Green rozdaje doładowania z puli 40 000 PLN oraz wycieczki do Francji na slocie Theme Park: Tickets of Fortune

Doladowania na theme park tickets of fortuneWstąp do Kasyna Mr Green i powalcz o doładowania gotówkowe warte 40.000 PLN oraz zgarnij bilety do parku rozrywki we Francji na niezapomniane wakacje. Tak wspaniałe nagrody czekają na Ciebie jeśli do północy 27 czerwca 2016 roku zagrasz na nowym slocie Theme Park: Tickets of Fortune od Netent.

Otwórz konto w Mr Green i odbierz 25 free spinów na Starburst bez wpłaty

Doladowania na theme park tickets of fortune 1Aby wygrać doładowania gotówkowe wystarczy zakręcić minimum 10 razy na premierowym slocie Theme Park: Tickets of Fortune na stawce nie mniejszej niż 1 PLN. Można grać w dowolnym miejscu na urządzeniach mobilnych lub komputerze. Sama gra na promocyjnym slocie nie daje gwarancji zdobycia doładowania, tu potrzeba odrobiny szczęścia. 25 losowo wybranych graczy odbierze doładowania od 200 PLN do 12.000 PLN. Gotówka trafi na konta zwycięzców już 28 czerwca po godzinie 13:00. Miłym prezentem jest to, że wygrane nie podlegają wymogom obrotu i można je natychmiast wypłacić.

Doladowania na theme park tickets of fortune 2Jeśli chodzi o drugą oferowaną nagrodę, którą jest fantastyczna wycieczka do futurystycznego parku rozrywki Futuroscope, położonego na zachodnim wybrzeżu Francji, to należy zbierać losy na loterię. Za każde rozegrane 20 rund na slocie Theme Park: Tickets of Fortune ze stawką minimum 1 PLN odbierzesz 1 los. Każdego dnia można zdobyć tylko 50 takich losów, czyli około 300 w ciągu całej promocji. Tylko jeden gracz zostanie posiadaczem biletów dla dwóch osób do parku rozrywki. Jeśli poszczęści Ci się w losowaniu 28 czerwca do Twojej dyspozycji będą dwa bilety lotnicze z Europy do Francji, prywatne transfery między-lotniskowe, dwie noce ze śniadaniem w 4-gwiazdkowym hotelu Mercure Poitiers Futuroscope. Jeśli chodzi o rozrywkę to czeka na Ciebie karnet do parku rozrywki Futuroscope obejmujący cały pobyt i jednodniowy wstęp Premium do parku – tu bez kolejki otrzymasz wejście do pięciu największych atrakcji oraz dwóch przedstawień. Podczas pobytu z osobą towarzyszącą zjesz obiad w restauracji "Formule Arthur", znajdującej się w parku Futuroscope. Oprócz wspaniałej atmosfery i niezapomnianych przygód otrzymasz także 1000 PLN na drobne wydatki.

Doladowania na theme park tickets of fortune 3Taka okazja na powiększenie swojego portfela i spędzenie kilku dni, w tak pięknym i rozrywkowym miejscu zdarza się rzadko, dlatego już teraz zacznij grać na slocie Theme Park: Tickets of Fortune, zbieraj loteryjne losy i powalcz o nagrodę główną oraz doładowania gotówkowe, które przydadzą się na wakacje. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Mr Green zarejestruj się! Jeśli zrobisz to za pomocą naszego linku, odbierzesz od Mr Greena 25 darmowych spinów na Starburst bez depozytu. Podczas 4 pierwszych doładowań konta otrzymasz do 1 750 PLN zupełnie gratis! Przy pierwszej wpłacie w wysokości minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 100% do 500 PLN. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę 150 PLN dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Bonus gotówkowy pojawi się na Twoim koncie automatycznie natomiast darmowe spiny od depozytu pojawią się następnego dnia po wpłacie, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35x. Może 28 czerwca los się do Ciebie uśmiechnie i odbierzesz doładowanie gotówkowe o maksymalnej wysokości 12.000 PLN oraz wygrasz wycieczkę do parku rozrywki Futuroscope, który oferuje aż 25 unikalnych, nowatorskich atrakcji. Zatem już teraz przekrocz bramę parku rozrywki w Kasynie Mr Green i graj na slocie Theme Park: Tickets of Fortune!
1826
Nasza ocena artykułu pt. Mr Green: Loteria na Theme Park: Tickets of Fortune (22-28.06): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł