Mr Green: Doładowania na slocie Pinocchio`s Fortune

Zagraj na slocie Pinocchio`s Fortune w poniedziałek 20 października 2014 w Kasynie Mr Green, a możesz zgarnąć 1000 PLN doładowania

2014-10-20 15:38 KASYNO MR GREEN PROMOCJE
Dla graczy Kasyna Mr Green wciąż świeci słoneczko, choć lato dawno się skończyło. Tylko w ten poniedziałek 20 października, zielony serwis ma dla swoich fanów niepowtarzalną promocję - „Doładowanie od Dobrej Wróżki”. Do rozlosowania są dodatkowe doładowania w wysokości od 20 PLN do 1000 PLN.

Co trzeba zrobić, aby załapać się na losowanie? Żeby wziąć udział w zabawie należy się zalogować na swoim koncie. W poniedziałek między 00:00 a 23:59 spróbuj szczęścia w grze Pinocchio’s Fortune. Mr Green wybierze losowo konta graczy, na które dołoży dodatkowe doładowania w wysokości od 20 PLN do 1000 PLN wolnych od obrotu, gotowych do natychmiastowej wypłaty.

Do rejestracji przekona Cię 10 darmowych spinów w Mr Green

Teraz każdy amator mocnych wrażeń, jakie niewątpliwie daje gra w Kasynie Mr Green, może przeżywać emocje w niepowtarzalnej opowieści i do tego zdobyć wysokie wygrane. W trakcie darmowych spinów każdy symbol Pinokio będzie wydłużał jego nos, który zaobfituje dla Ciebie w bonusy. Symbole wróżek, multiplayery, bonus Gepetto i cała masa darmowych rund sprawią, że nigdy nie zapomnisz tej przygody.

Marzysz, aby dobra wróżka zamieniła drewniany pieniążek w prawdziwe monety? Chcesz dodatkowej kasy w poniedziałkowej promocji Kasyna Mr Green? Nie czekaj, promocja kończy się o północy. Dla nowych członków Kasyna Mr Green jest również promocja powitalna, dedykowana graczom, którzy zarejestrują się i zdeponują pieniądze po raz pierwszy. Serwis na dobry początek dorzuci do wpłaconej kwoty jeszcze raz tyle. Zanim rozpoczniesz grę twoje konto może wzrosnąć o dodatkowe 500 PLN. Większe stawki to oczywiście większe wygrane. Dzięki nim już na starcie przygotujesz pokaźny kapitał, który może okazać się sposobem na wielkie wygrane. Za samą rejestrację w serwisie otrzymujesz 10 gratisowych obrotów. Dołącz szybko do zabawy w slocie Pinocchio’s Fortune, to i Ty będziesz mieć szansę na wielkie bogactwo!
1910
Nasza ocena artykułu pt. Mr Green: Doładowania na slocie Pinocchio`s Fortune: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł