Mr Green: Doładowania na Magicious

Graj w czwartek 12 marca na automacie Magicious i zgarniaj darmowe doładowania od 20 do 1000 PLN.

2015-03-12 18:05 KASYNO MR GREEN PROMOCJE
W średniowieczu magików i sztukmistrzów posądzano o spiskowanie z siłami ciemności. W dzisiejszych czasach, iluzjonistów podejrzewać możemy, co najwyżej o konszachty z pewnym zielonym kasynem. Jak wieść niesie, serwis od pewnego czasu para się magią i często prezentuje nowe sztuczki. Według wiarygodnych źródeł zdradzić możemy, iż najbliższy pokaz sztuki iluzji odbędzie się we wtorek 12 marca. Tego dnia, Mr Green zaprasza wszystkich do udziału w zaczarowanej promocji doładowań gotówkowych!

FirmaPromocjaDoładowaniePulaGra
Mr GreenDarmowe doładowania20-1.000 PLN8.000 PLNMagicious

Na Twoim koncie, ni stąd ni zowąd, pojawić się może gotówka w kwocie od 20 PLN do 1 000 PLN. Nie będzie zaczarowanej różdżki i kapelusza bez dna. Nie trzeba uwalniać się z więzów, łańcuchów i zatopionych beczek. Zostawmy to następcom Houdiniego. Jedynym kluczem do zdobycia pieniędzy jest slot Magicious. Każda runda w tej grze, zwiększa szanse na zgarnięcie nagrody z łącznej puli 8 000 PLN. Doładowania wpadną w ręce wybranych graczy, aktywnych w momencie losowania. Obstaw, zakręć 5-ma bębnami Magicious w wersji niemobilnej i czekaj na przypływ gotówki!

Załóż konto w Mr Green i przetestuj slot Starburst z 10 free zakręceniami

W zielonym kasynie super prezenty pojawiają się nie tylko przy okazji promocji. Serwis rozdaje je z różnych powodów, a że „każdy powód jest dobry”, dziennie w ręce graczy trafia ogromna liczba bonusów. Nowi goście Mr Green, przy rejestracji otrzymują 10 free spinów do wykorzystania na slocie Starburst. Przy pierwszej wpłacie 150 PLN, ich konto wzbogaca kolejne 40 obrotów. Dodatkowym bonusem jest też 100% pierwszej wpłaty do wysokości 500 PLN. Gotowy na czwartkowe pokazy iluzji? Miłej zabawy!
1909
Nasza ocena artykułu pt. Mr Green: Doładowania na Magicious: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł