Mr Green: Doładowania na Forsaken Kingdom (9-10.05)

Grając 9 i 10 maja na slocie Forsaken Kingdom w Mr Green możesz otrzymać doładowania do 1000 PLN

2015-05-08 19:02 KASYNO MR GREEN PROMOCJE

9 i 10 maja, (sobota i niedziela) zapraszamy wszystkich chętnych graczy na przygodę, która ma na celu odkrywanie skarbów w średniowiecznej Europie. Jeżeli masz ochotę przeżyć przygody swojego życia to zapraszamy do gry na slocie Forsaken Kingdom w Kasynie Mr Green. Dzięki uczestnictwie w tej akcji będziesz mieć szansę wygrania doładowania gotówkowego od 20 do 1000 PLN.

Załóż konto w Mr Green - 10 free spinów bez depozytu

Jeżeli masz ochotę poczuć się jak Król Artur, odszukaj lady Ginewrę, a być może natrafisz na mega wygraną na slocie Forsaken Kingdom. Zaloguj i zagraj w klasyczną wersję tej gry. Doładowanie w wysokości od 20 do 1000 PLN otrzymają losowo wybrani gracze, którzy w chwili losowania będą grać w ten slot. Musisz jednak wiedzieć, że udział w promocji nie gwarantuje doładowania, tu potrzebne jest szczęście. Bonusowa gotówka jest wolna od obrotu, czyli możesz ją natychmiast wypłacić. Nie ma też dziennego limitu na doładowania, czyli jeżeli będziesz długo się bawił, to kilkakrotnie możesz otrzymać bonus.

Forsaken Kingdom posiada 20 linii wygrywających. Każdy obrót tworzy ogromne możliwości wygranej. Symbole wild, scatter czy darmowe spiny to tylko nieliczne korzyści jakie na Ciebie czekają. Pokaż, że jesteś wspaniałym i mężnym rycerzem jak Król Artur i udowodnij innym, że ty jesteś niepokonanym i prawym zwycięzcą.

Dla nowych graczy tego zielonego serwisu przygotowana jest oferta powitalna. Na dobry początek od Kasyna Mr Green za rejestrację otrzymasz 10 dodatkowych spinów bez depozytu na slot Starburst. Jeśli zdecydujesz się na pierwszą wpłatę, minimum 150 PLN otrzymasz jeszcze 40 spinów na Starburst. Pierwsza wpłata depozytu zostanie podwojona - dodatkowe 100% do 500 PLN. Sprawdź Swoje weekendowe szczęście na slocie Forsaken Kingdom w Kasynie Mr Green. Może okaże się, że zostaniesz posiadaczem wysokich wygranych z mnóstwem doładowań gotówkowych, dzięki którym będziesz dłużej cieszyć się grą. Życzymy powodzenia w grze 9 i 10 maja oraz szczęścia w losowaniu doładowań!
1672
Nasza ocena artykułu pt. Mr Green: Doładowania na Forsaken Kingdom (9-10.05): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł