Mr Green: 55 spinów na Starburst (19.03)

Zgarnij nawet do 55 darmowych spinów na automacie Starburst w Mr Green za wpłatę i obrót depozytu

W wiosennym nastroju Kasyno Mr Green zaprasza na kolejny etap Wiosennej Wycieczki. Czwartkowy przystanek przyniesie nam darmowe spiny na kosmicznym Starburst, do wykorzystania w piątek 20 marca. Otrzymasz 20 free spinów, jeśli dziś zdeponujesz 100 PLN i zagrasz na dowolnym slocie dostępnym w serwisie. Wpłacając 220 PLN, na Twoim koncie pojawi się aż 55 gratisowych rund do wykorzystania na Starburst. Depozyt wymaga 5-cio krotnego obrotu. Oferta dostępna jest do godziny 23:59, a każdy z uczestników promocji może skorzystać z niej tylko raz w ciągu całego dnia.

Nie zapomnij, że udział w dzisiejszej zabawie, otwiera przed Tobą drzwi do zdobycia jednego z 200 wyjątkowych rowerów od Kasyna Mr Green. Każdego dnia, wpłata minimum 100 PLN jest biletem na cotygodniową loterię jednośladowców z limitowanej kolekcji. Najbliższa już w poniedziałek 23 marca. Ważne jest, aby uczestnicy Wiosennej Wycieczki dodawali swój adres e-mail w każdym tygodniu losowania nagród. W kampanii zielonego kasyna, codziennie do zgarnięcia dodatkowo 10 wiosennych free spinów. Wystarczy wpłacić i zagrać za minimum 100 PLN. Ich łączna suma, jaką gracz zdobędzie w ciągu trwania promocji, zostanie przyznana po jej zakończeniu, 6 kwietnia.

Mr Green zaprasza wszystkich do udziału we wspaniałej zabawie. Zostań gościem zielonego kasyna, a jako nowy użytkownik otrzymasz 10 gratisowych spinów na Starburst, już za samą rejestrację. Pierwsza wpłata minimum 150 PLN, przyniesie Ci 40 free spinów oraz dodatkowo 100% depozytu do 500 PLN. Meta Wiosennej Wycieczki to 6 czerwiec 2015 r. Przyłącz się do zielonej kampanii i zdobywaj atrakcyjne bonusy. Każdy dzień zabawy to szansa na unikatowy rower. Może to właśnie Ty zostaniesz jego właścicielem?
1879
Nasza ocena artykułu pt. Mr Green: 55 spinów na Starburst (19.03): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł