Mr Green: Free spiny na Lights (01.04)

Wpłać i obróć określoną kwotę 1 kwietnia w Mr Green, a już jutro otrzymasz darmowe spiny na automacie Lights

W pierwszy dzień kwietnia, Kasyno Mr Green odkryje przed nami tajemnice dalekiego wschodu. Dołącz do Wiosennej Wycieczki i pozwól porwać się do świata orientu na rozświetlonym lampionami automacie Lights. Sięgnij po darmowe spiny w grze, korzystając z dzisiejszej oferty. Wpłać i obróć minimum 5 razy kwotę 100 PLN, a jutro odbierzesz 20 free spinów. Wpłać i obróć w kasynie nie mniej niż 220 PLN, a na Twoje konto wpłynie jutro 55 darmowych spinów. Free spiny na grę w Lights, zdobędziesz 1 kwietnia na dowolnie wybranym slocie. Wygrane z promocyjnych obrotów należy obrócić 35 razy przed wypłaceniem.

10 darmowych spinów na Starburst za założenie konta w Mr Green

W kampanii Wiosenna Wycieczka, masz szansę wygrać jeden z 200 wyjątkowych rowerów od Kasyna Mr Green każdego dnia. Wpłać i zagraj za 100 PLN lub więcej, a odbierzesz 1 bilet biorący udział w cotygodniowym losowaniu nagród. Nie zapomnij o dodaniu do losowania adresu e-mail. Depozyt od 100 PLN i obrót środków w dowolnej grze, wzbogaci Cię również o 10 wiosennych free spinów. Pojawią się one na koncie gracza po zakończeniu wiosennej promocji, 6 kwietnia. Wygrane z gratisowych rund należy obrócić 35 razy w kasynie.

Wpłata + obrót 5xDarmowe spinyNa slocie
100 PLN20Lights
220 PLN55Lights

Zaloguj się 1 kwietnia, zagraj i odbierz bonusy oraz free spiny na slocie Lights. Dla nowych graczy, dodatkowo czeka oferta na dobry początek. Zarejestruj się i odbierz bez depozytu 10 free spinów na Starburst. Z pierwszą wpłatą od 150 PLN, otrzymasz 40 darmowych rund. Depozyt od 25 PLN, przyniesie Ci bonus 100% do wykorzystania w zielonym kasynie. Maksymalnie kwota bonusu to 500 PLN. Powodzenia!
1910
Nasza ocena artykułu pt. Mr Green: Free spiny na Lights (01.04): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł