Mr Green: Doładowania na Ski Jump (40 000 PLN)

Graj w Kasynie Mr Green na automacie Ski Jump do 26 lutego 2015 i zgarnij darmowe doładowanie do 1000 PLN.

2015-02-19 01:31 KASYNO MR GREEN PROMOCJE
Mr Green prezentuje znaną czwartkową promocję w niecodziennym wydaniu. W tym tygodniu, doładowania gotówkowe wpadać będą na konta graczy aż przez pięć kolejnych dni, począwszy już od 18 lutego! Zaskakująca jest również kwota do podzielenia na 250 części. Na losowo wskazanych wybrańców czeka 40.000 PLN. Jak widać, zimowe szaleństwo w Mr Green (czytaj recenzję) wciąż trwa. Może właśnie dlatego, serwis zaprasza wszystkich miłośników śnieżnego sportu na skocznię narciarska w ekscytującej grze Ski Jump.

Załóż konto w Mr Green i wpłać 150 PLN = 50 free spinów na Starburst

Ten właśnie slot może spowodować, że Twoje konto zasilone zostanie kwota od 20 PLN do 1.000 PLN. Im więcej obrotów w czasie objętym promocją, tym większe prawdopodobieństwo zgarnięcia bonusu. Niemobilna wersja Ski Jump może przynieść podwójne korzyści. Gratisowe doładowanie i pulę za zdobyte punkty na skoczni.

Nie ma poprzeczki, co do ilości zwycięskich rund, czy wielkości depozytu. Po prostu ciesz się grą i czekaj, aż fortuna wskaże Ciebie podczas losowania doładowań. Jeśli tak się stanie, serwis wyśle informację na Twoją skrzynkę e-mail. Przyznaną gotówkę można wypłacić bez potrzeby dodatkowych obrotów. Skorzystaj z oferty trwającej do niedzieli 22 lutego i bądź gotowy na miłe niespodzianki. Przy okazji poczuj smak zwycięstwa na skoczni, wzbijaj się do chmur i ląduj z dodatkową premią przy pomocy telemarku. Ski Jump to emocje wspaniałego sportu i świetna rozrywka.

Zerknij także na inne ciekawe oferty od Mr Green. Przed nami turniej weekendowy z grą Hall of Gods i nagrodą główną 8.000 PLN do podziału dla pięciu najlepszych śmiałków. Wszyscy, którzy zdecydują się spędzić w serwisie czas po raz pierwszy otrzymają dodatkowy bonus - 100% pierwszej wpłaty, do kwoty 500 PLN. Dobrej zabawy!
1879
Nasza ocena artykułu pt. Mr Green: Doładowania na Ski Jump (40 000 PLN): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł