Mr Green: Doładowania na Foxin Wins

Graj dzisiaj (23.03) w Kasynie Mr Green na automacie Foxin Wins i odbierz doładowanie gotówkowe do 1000 PLN. Pula doładowań wynosi 12 000 PLN.

2015-03-23 13:09 KASYNO MR GREEN PROMOCJE
Jak pozytywnie rozpocząć nowy tydzień? Od Wiosennej Wycieczki z Kasynem Mr Green! Podobno poniedziałki nie należą do ulubionych dni Polaków, ale dzisiejsza oferta z pewnością zmieni ich nastawienie. 23 marzec, to czas gry Foxin’ Wins i doładowań gotówkowych o łącznej wartości 12 000 PLN. Każda runda na slocie zwiększa szanse na zdobycie pieniędzy. Wartość doładowań waha się od 20 PLN do 1 000 PLN, a w ręce szczęśliwców trafią podczas kilku losowań w ciągu dnia. Po prostu graj na wybranej dostępnej wersji Foxin’ Wins, a gotówka być może sama wpadnie na Twoje konto.

Kampania Wiosenna Wycieczka, to nie tylko wspaniałe promocje każdego dnia, ale i szansa na udział w cotygodniowym losowaniu rowerów. Aby zdobyć bon na loterię, wystarczy wpłacić i zagrać za minimum 100 PLN w Kasynie Mr Green. Nagroda jest o tyle cenna, iż każdy rower wykonywany jest ręcznie, a nakład tego unikatowego cacka, to tylko 200 sztuk! Nie zapomnij przy okazji każdego losowania dodać do niego swój adres e-mail. Codziennie możesz także sięgnąć po 10 wiosennych free spinów. Zdeponuj 100 PLN i zagraj na dowolnej w serwisie grze, a po zakończeniu Wiosennej Wycieczki, darmowe obroty pojawią się na Twoim koncie.

Czeka Cię poniedziałek pełen atrakcji i możliwych wielkich wygranych na Foxin’ Wins. Wśród wielu ciekawych propozycji Kasyna Mr Green, także coś dla jego nowych klientów. Na dobry początek 10 gratisowych obrotów bez depozytu na Starburst przy rejestracji. Na przełamanie ‘’pierwszych lodów” w grze, 40 free spinów przy pierwszej wpłacie od 150 PLN i dodatkowo bonus 100% do 500 PLN od wpłaty 25 PLN. Zaloguj się, sięgaj po doładowania oraz zawalcz o wyjątkowy rower od zielonego kasyna!
1672
Nasza ocena artykułu pt. Mr Green: Doładowania na Foxin Wins: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł