BLIK

BLIK to innowacyjna metoda płatności dedykowana użytkownikom mobilnym. Sprawdź kasyna online do których wpłacisz za pomocą BLIK!

BLIK to popularna płatność mobilna w PolsceChyba nie ma użytkownika internetu w Polsce, który nie znałby płatności BLIK. Trzeba przyznać, że zdobyły one znaczną popularność w ostatnich latach, choć powstały stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku. Tu sprawdzisz wszystkie metody płatności dostępne w kasynach!

Strona internetowa tej płatności dostępna jest pod adresem BLIKmobile.pl. Jest to kolejna firma, która nie zadbała o możliwie najlepszą domenę, bowiem pod adresem blik.pl nie znajdziemy płatności, a stronę poświęconą... fotografom.

Sam BLIK jest dedykowany głównie użytkownikom mobilnym. W tym segmencie udało się praktycznie zdominować rynek. Dosyć innowacyjna usługa oparta z pozoru na prostej funkcjonalności kodu jednorazowego została ciepło przyjęta przez Polaków.

BLIK to największa płatność mobilna w PolsceW 2019 roku użytkownicy BLIK wykonali kilkaset milionów transakcji! W sieci pojawiają się też newsy, że BLIK kontroluje już 35% całego polskiego rynku płatności internetowych. Nic więc dziwnego, że coraz większe grono osób interesuje się tym tematem.

Całkiem nieźle, ale do czego może nam się to przydać? Otóż może! Od teraz możemy wpłacić pieniądze do kasyna online za pomocą BLIKa. Co prawda nie uda nam się tego zrobić bezpośrednio, ale na rynku pojawiła się nowa metoda płatności, która będzie dla nas pośrednikiem między BLIKiem, a kasynem online. Chodzi o nową jakość w branży płatności, czyli MuchBetter. Również o tej płatności przygotowaliśmy obszerną recenzję. Możemy tam wpłacić pieniądze nie tylko za pomocą, ale także za pomocą legendarnego Przelewy24.

Tuż nad tym artykułem prezentujemy pełną listę kasyn, do których wpłacisz za pomocą BLIKa. Ta metoda płatności jest na tyle popularna, że coraz to nowsze kasyna online decydują się ją dodać do oferty. Obecnie przede wszystkim grupa Betsson wiedzie prym w tego typu rozwiązaniach i bierze sprawy w swoje ręce. To właśnie w firmach pod szyldem tej grupy znajdziemy BLIKa. Możemy tutaj wymienić takie marki jak CasinoEuro, Betsson czy w końcu Betsafe.

Sprawdź kasyna online, które mają w swojej ofercie płatność BLIK
Nasza ocena artykułu pt. BLIK: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł