Royal Panda: Reload bonus 200 PLN + 40 kg jajo (27-28.03)

27 i 28 marca w Royal Panda otrzymasz reload bonus 50% do 200 PLN oraz bilety do losowania 40 kg czekoladowego jaja

Wielkanocny reload bonusW wielkanocnym nastroju, Kasyno Royal Panda życzy smacznego jajka i takie też pragnie podarować jednemu z graczy. Choć ze względu na swą wagę, nie znajdzie ono miejsca w świątecznym koszyczku, bez wątpienia stanie się największą atrakcją stołu pełnego pisanek. Żaden struś nie miał odwagi podjąć się tego wielkogabarytowego wyzwania, dlatego 40-kilowe jajo w całości wykonane jest z czekolady przez prawdziwych mistrzów słodkiej manufaktury. Taki okaz jest tylko jeden, za to wszystkich chętnych by o niego powalczyć czekają nagrody gwarantowane. Odwiedź serwis w dniach 27 – 28 marca, zasil konto i odbierz dwa reload bonusy 50% do 200 PLN!

Załóż konto w Royal Panda: odbierz dodatkowe 100% do 1000 PLN i 25 free spinów

Wielkanocny reload bonus 2Jeden pełny bonus w wysokości 200 PLN zapewni Ci jeden bilet na wielkanocną loterię, a pierwsza szansa na zdobycie losu już 27 marca. Zaloguj się do Kasyna Royal Panda i klikając w odpowiednią ikonkę zgłoś chęć udziału w promocji. Potem złóż depozyt i jeszcze tego samego dnia (najpóźniej do godziny 23:59) odbierz dodatkowe środki na grę. Jeśli 28 marca, krok po kroku czynność powtórzysz, zgarniesz kolejny bonus i kolejną przepustkę na losowanie 40 kilogramowego czekoladowego jaja. Reload bonus 50% powiększy stan Twojego konta przy dowolnej wpłacie, ale tylko odbiór pełnej premii 200 PLN pozwoli Ci powalczyć o słodką nagrodę główną. Czy wszystko jasne? Dwa dni promocji, dwa bonusy i dwa losy czekają na Ciebie w Kasynie Royal Panda. Wykorzystaj swoją szansę i powalcz o wyjątkowe jajo, które pozna swojego właściciela w południe, 29 marca. Czy będziesz nim Ty?

Wielkanocny reload bonus 1Nie wiemy, w jaki sposób ubiegłoroczny zdobywca jaja postanowił je wykorzystać. Zjedzenie takiej ilości czekolady nie należy chyba do zadań bagatelnie prostych. Może okaz znów jest ozdobą wielkanocnego stołu gracza? Nasz pomysł na 40 kilo czekolady, to fontanna czekoladowego fondue podczas wiosennego pikniku z rodziną i potężnym gronem przyjaciół. Dołącz do promocji Kasyna Royal Panda i znajdź swój sposób na słodką pisankę! Przypominamy, że środki z wielkanocnego bonusu podlegają warunkom obrotu x 35, a na nowych użytkowników serwisu niezmiennie czeka powitalny bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na slocie Starburst.
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Reload bonus 200 PLN + 40 kg jajo (27-28.03): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł