Royal Panda: Turniej Royal Panda Live Roulette (1-30.06)

Turniej przy stole Royal Panda Live Roulette z pulą 40 000 PLN w Royal Pandzie

Turniej ryuletki na zywo w royal pandaCo powiecie na kilka rund przy stole ruletki na żywo w Kasynie Royal Panda? Tylko w czerwcu masz okazję zostać mistrzem ruletki i wygrać 40.000 PLN. Dołącz do promocji a być może znajdziesz się w piątce najlepszych graczy, którzy walczyć będą o finał mistrzostw ruletki. Zatem już teraz zakręć kołem dowolnej ruletki Royal Panda - Mistrzu! Promocja obowiązuje od 1 do 30 czerwca 2017 roku!

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów i do 1000 PLN za darmo

Turniej live rouletteGraj od 1 do 30 czerwca w Royal Panda Live Roulette, a możesz zdobyć jedno z 5 miejsc w wielkim finale mistrzostw. Wystarczy, że zaliczysz jedno z postawionych wyzwań. Pierwszą przepustką jest trafienie największej ilości wygranych typu double straight ups przy stole Double Ball Roulette, czyli musisz stawiać zakłady na złotych polach. Wygrana tego typu ma miejsce wtedy, gdy obie kulki wylądują na tym samym numerze w pojedynczym kręceniu. Kolejnym premiowanym wyzwaniem jest rozegranie w czerwcu największej ilości rund na dowolnej ruletce na żywo lub obrócenie w ruletkach na żywo największej łącznej kwoty zakładów. Do grona najlepszych zakwalifikuje Cię także największa łączna wygrana w czerwcu i największa łączna wygrana jednego dnia.

Jeśli zostaniesz jednym z pięciu szczęśliwych finalistów, do Twojego konta Kasyno Royal Panda doda 4.000 PLN bonusu turniejowego! Finaliści zostaną powiadomieni za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz na profilu Royal Panda na Facebooku 1 lipca 2017. W weekend od 8 do 9 lipca 2017 będziesz miał dwa dni by zagrać w dowolną ruletkę na żywo przy pomocy bonusu turniejowego i spróbować wygrać jak największą kwotę przy pomocy tej kwoty.

Turniej live roulette 1Jeden gracz, któremu uda się (w dowolnym momencie weekendu) osiągnąć najwyższe saldo bonusu turniejowego wygrywa 40.000 PLN. Zatem zakręć dowolnym kołem ruletki na żywo między 1 a 30 czerwca. Zostań jednym z 5 najlepszych i w weekend od 8 do 9 lipca powalcz o miano mistrza – zgarnij 40.000 PLN!
Na nowych graczy, którzy dopiero zamierzają dołączyć do grona użytkowników Kasyna Royal Panda, czeka wspaniały bonus powitalny. Bonus 100% do 1.000 PLN przysługuje od pierwszej dokonanej wpłaty o wartości minimum 40 PLN. Pierwszy depozyt przynosi także 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Czerwiec w Kasynie Royal Panda zapowiada się wspaniale i wróży wysokie wygrane. Dołącz do zabawy!
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Turniej Royal Panda Live Roulette (1-30.06): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł