Royal Panda: 45 spinów na South Park Reel Chaos

Dokonaj dwóch wpłat po 40 PLN i odbierz 45 darmowych spinów na South Park: Reel Chaos. Przeczytaj jednak szczegóły promocji Royal Panda.

2014-10-22 05:48 KASYNO ROYAL PANDA PROMOCJE
Już 23 października odbędzie się premiera najnowszego slotu sieci Netent. Po sukcesie produkcji South Park, zdecydowała się ona na sequel o tytule South Park: Reel Chaos. Jeszcze więcej zabawy, jeszcze więcej emocji i co najważniejsze - jeszcze większe wygrane. Slot zapowiada się naprawdę wybornie. Jeśli jesteś zdecydowany na jego testowanie w dniu premiery, mamy dla Ciebie propozycję. Jest nią promocja Kasyna Royal Panda, dzięki której otrzymasz aż 45 free spinów. Wymagania nie są wygórowane i aby otrzymać dużą ilość spinów nie trzeba robić nic wielkiego. Na graczy czeka również bonus w wysokości nawet 1000 PLN!

Sprawdź dlaczego Polacy wybierają Royal Pandę

Oto zasady. Przed dniem premiery, czyli 22 października należy dokonać przynajmniej jednego depozytu na swoim koncie. Jeśli to zrobisz, otrzymasz 15 darmowych spinów od razu po premierze gry South Park: Reel Chaos. Aby zgarnąć kolejne 30 free spinów, konieczne będzie wpłacenie przynajmniej 40 PLN w dniu 23 października oraz obrócenie jej zaledwie jeden raz. Łącznie możesz sięgnąć po nawet 45 darmowych spinów. Wymagania jak sam przyznasz są naprawdę niewielkie, przez co większość graczy będzie mogła pozwolić sobie na to, aby w dniu premiery tej świetnie zapowiadającej się gry, móc odebrać sporą ilość obrotów na koszt Kasyna Royal Panda.

To jednak nie wszystko. Jeśli jesteś spragniony jeszcze większej premii i jeszcze większych potencjalnych wygranych, skorzystaj z drugiej promocji, która 23 października będzie czekać na graczy. Gdy tego dnia dokonasz wpłaty, zostanie ona powiększona o dodatkowe 25%. Maksymalnie bonus może wynieść aż 1000 PLN! To zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na dużą wygraną.

Gra South Park: Reel Chaos to wyjątkowy slot, który posiadać będzie całą masę świetnych opcji i funkcji. Czy może być coś lepszego, niż testowanie go przy pomocy darmowych spinów? Bez ryzykowania własnych pieniędzy, za to z zachowaniem szans na realną wygraną. Nie zapomnij również odebrać bonusu 25%, aby jeszcze bardziej podkręcić zabawę. Premiera gry South Park: Reel Chaos tylko z Kasynem Royal Panda!
2057
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: 45 spinów na South Park Reel Chaos: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł