Royal Panda: Free spiny na Gonzo’s Quest i Twin Spin (29.08-02.09)

Royal Panda dodaje do 50 darmowych spinów na slocie Gonzo’s Quest i Twin Spin

Darmowe spiny twin spinKasyno Royal Panda przygotowało dla swoich stałych depozytorów kolejną fantastyczną promocję pod hasłem One-Minute Challenge, która startuje 29 sierpnia i kończy się 2 września 2016 roku. Każdy jej uczestnik biorący udział w minimum dwudniowej zabawie odbierze darmowe spiny na slotach Gonzo’s Quest i Twin Spin. Grając na przypisanych do danego dnia automatach, każdego z powyższych promocyjnych dni można zgarnąć nawet 50 darmowych spinów.

Rejestracja w Royal Panda: bonus do 1000 PLN i 25 free spinów na Starburst

Darmowe spiny twin spin 1Aby zakwalifikować się do odbioru darmowych spinów w Royal Panda, należy w poniedziałek, 29 sierpnia rozegrać przynajmniej 10 kręceń, stawiając zakłady z własnego salda gotówkowego na slocie Gonzo’s Quest. Po wykonaniu tej samej czynności we wtorek, 30 sierpnia na slocie Twin Spin do Twojej dyspozycji już w weekend będzie 10 darmowych spinów – 5 darmowych obrotów na slocie Twin Spin w sobotę i 5 free spinów na slocie Gonzo’s Quest w niedzielę.

Darmowe spiny na gonzos quest w royal pandaDla graczy ceniących wspaniałą rozrywkę na automatach Royal Pandy proponujemy dalszą zabawę i powiększenie pakietu darmowych spinów. Jeśli również trzeciego dnia promocji zasiądziesz do gry (tym razem na slocie Thunderstruck II) w środę 31 sierpnia i rozegrasz także 10 rund z własnego salda gotówkowego to liczba free spinów zostanie podwojona. W ten sposób w sobotę i niedzielę zabawisz się z porcją 20 darmowych spinów, czyli po 10 na każdy dzień. Czwartek będzie dniem zabawy na slocie Jack and the Beanstalk, po wykonaniu 10 kręceń na tym automacie odbierzesz 30 darmowych spinów, a wykonując 10 rund w piątek na slocie Bar Bar Black Sheep do Twojej dyspozycji będzie maksymalna ilość 50 darmowych spinów. Jak wspomnieliśmy wszystkie zdobyte w trakcie pięciodniowej promocji darmowe spiny będą do wykorzystania w sobotę, 3 września na slocie Twin Spin i w niedzielę, 4 września na slocie Gonzo’s Quest. Spiny trafią na Twoje konto w Kasynie Royal Panda w południe, w ilości zależnej od ilości dni, w których wypełniłeś powyższy warunek.

Darmowe spiny twin spin 2Jesteśmy pewni, że promocja Royal Pandy przypadnie Ci do gustu, bo dzięki darmowym spinom będziesz miał nawet 50 szans na trafienie zwycięskich kombinacji i wygranie wielkiej gotówki za free. Nie co dzień trafia się taka okazja, więc nie zwlekaj i dołącz do zabawy. Jeśli szczęście Ci dopisze i uzyskasz jakiekolwiek profity z promocyjnych darmowych spinów, pamiętaj, że przed wypłatą należy je obrócić minimum 35 razy na dowolnych grach w Kasynie Royal Panda. Jeżeli trafiłeś tu po raz pierwszy i nigdy nie grałeś w tym serwisie za prawdziwe pieniądze, zarejestruj się i dokonaj depozytu w wysokości nie mniejszej niż 40 PLN. Za pierwszą wpłatę środków odbierzesz bonus powitalny, który powiększy Twoją wpłatę o 100% do 1.000 PLN oraz o 25 darmowych spinów na slot Starburst. Przyłącz się do zabawy biorąc udział w One-Minute Challenge od poniedziałku, 29 sierpnia do piątku, 2 września i odbierz 50 darmowych spinów na slocie Gonzo’s Quest i Twin Spin. Każde zadanie jest tak proste, że możesz wszystkie wykonać w pięć minut – zalicz je wszystkie i wygrywaj!
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Free spiny na Gonzo’s Quest i Twin Spin (29.08-02.09): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł