Royal Panda: Darmowe spiny na Twin Spin (5.12)

Royal Panda po depozycie dodaje free spiny na slot Twin Spin

Darmowe spiny na twin spin 1Tuż przed Mikołajkami weź sprawy w swoje ręce i osobiście wybierz swój prezent! W tym celu odwiedź Kasyno Royal Panda i skorzystaj z upominkowej oferty Grudniowego Kalendarza serwisu. W okienku na dzień 5 grudnia znajdziesz darmowe obroty lub Royal Spins, które wykorzystasz na niesamowitym slocie w stylu retro, czyli znanym i lubianym Twin Spin. Jeśli masz ochotę na 50 Royal Spins, Twoja poniedziałkowa wpłata na konto musi wynieść minimum 2 000 PLN.

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów na Starburst

Darmowe spiny na twin spin 2Jeśli chcesz otrzymać 50 free spinów na automacie Twin Spin, wpłać 5-go grudnia minimum 200 PLN. Pamiętaj, że czas na zrealizowanie zadania mija o godzinie 23:59. Gdy już zdecydujesz się na jedną z propozycji, dokonaj odpowiedniego zasilenia, a wybrany zestaw zakręceń od Kasyna Royal Panda pojawi się na Twoim koncie 6-go grudnia o godzinie 12:00. Nie zapomnij sprawdzić, co też Grudniowy Kalendarz oferuje w kolejnych dniach świątecznej zabawy!

Free spiny na slot twin spin w royal pandaGraczy, którzy jeszcze nie dokonali rejestracji w Kasynie Royal Panda gorąco namawiamy do założenia konta i swobodnego korzystania ze wszystkich ciekawych promocji! Na nowych graczy serwisu czeka bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszej wpłaty (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na automacie Starburst.
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Darmowe spiny na Twin Spin (5.12): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł