Royal Panda: Free spiny na Theme Park: Tickets of Fortune (18.12)

Royal Panda dodaje po 25 darmowych spinów na slot Theme Park: Tickets of Fortune

Free spiny na theme park tickets of fortune w royal panda1 grudnia w Kasynie Royal Panda wystartował Grudniowy kalendarz pełen ciekawych ofert. To już 18 dzień z prezentami. Dziś czeka na graczy freespinowa promocja. Do końca dnia możesz skorzystać z okazji i odebrać 25 darmowych spinów na slocie Theme Park w wersji tradycyjnej.

Rejestracja w Royal Panda: 25 darmowych spinów na Starburst + do 1000 PLN za darmo

Darmowe spiny na theme park tickets of fortune 1 2W środę, 18 grudnia rozegraj 25 rund na slocie Theme Park: Tickets of Fortune na swoim telefonie lub tablecie i ... i tu Cię zaskoczymy! Możesz od razu przejść do gry na komputerze. Od Kasyna Royal Panda w prezencie odbierzesz 25 darmowych spinów na ten sam slot, czyli Theme Park:Tickets of Fortune. W tym dniu nie musisz czekać do południa następnego dnia, Twoje darmowe obroty będą dostępne natychmiast po spełnieniu powyższego warunku. Wykorzystaj je, a wszystkie wygrane przed dokonaniem wypłaty obróć 35 razy na dowolnych grach w serwisie.

Free spiny na theme park tickets of fortune w royal pandaJeśli nie jesteś graczem Kasyna Royal Panda, a podobają Ci się te liczne promocje i zazdrościsz wszystkim szczęściarzom, dołącz do grona graczy Kasyna Royal Panda, a być może będziesz kolejnym wielkim zwycięzcą. Zarejestruj się i ciesz z pakietu powitalnego na start. Jako nowy gracz przy pierwszym depozycie powyżej 40 PLN odbierzesz bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Pamiętaj ta promocja ważna jest tylko w środę, 18 grudnia, dlatego nie zwlekaj z odebranie frespinowej nagrody. Poznaj wszystkie rewelacje wesołego miasteczka z pakietem 25 free spinów w garści!
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Free spiny na Theme Park: Tickets of Fortune (18.12): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł