Royal Panda: Darmowe spiny na Starburst i BetMobile (21-27.09)

Od 21 do 27 września za zdobycie najwyższej kombinacji na slocie Game of Thrones w Royal Panda otrzymasz 50 free spinów na Starburst, a także weźmiesz udział w losowaniu BetMobile


Masz ochotę wygrać samochód w Kasynie Royal Panda? Jeśli tak zakręć bębnami w dniach od 21 do 27 września na slocie Game of Thrones, a być może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i wygrasz darmowe spiny, które będą początkiem rywalizacji o BetMobile Royal Panda w rozstrzygającej bitwie na slocie Starburst.

Odbierz bonus powitalny Royal Panda - 25 free spinów oraz do 1000 PLN

Przez najbliższe siedem dni graj na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym na slocie Game of Thrones. Wykręć jedną z trzech najwyższych kombinacji na slocie Game of Thrones, w terminie od 21 do 27.09, a zdobędziesz nawet 50 darmowych spinów do wykorzystania w finałowym turnieju na slocie Starburst, w którym nagrodą będzie jedyny i niepowtarzalny samochód BetMobile. Finałowy turniej odbędzie się od 28 do 30 września. Losując najwyższą kombinację na slocie Starburst za pomocą zdobytych free spinów wygrasz BetMobile Royal Panda!

Darmowe spiny zostaną przyznane trzem graczom za trzy najwyżej płatne kombinacje wykręcone na slocie Game of Thrones. Jeśli wylosujesz największą płatną kombinację odbierzesz 50 darmowych spinów, za drugą kombinację otrzymasz 25 free spinów oraz za trzecią 10 darmowych spinów, ponadto jeśli polubisz stronę Royal Panda na profilu Facebooka, będziesz miał okazję wylosować 5 dodatkowych spinów. Wyjątkiem jest finałowy pojedynek (28-30.08) na slocie Starburst, w którym właścicielem BetMobile może zostać tylko jedna osoba. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej przez obsługę Kasyna Royal Panda.

Zdobyte w tym tygodniu free spiny zostaną dodane do konta 28 września o godzinie 12:00. Będzie je można wykorzystać na finałową rundę, która zakończy się 30 września o godzinie 23:59. Nowy właściciel BetMobile zostanie ogłoszony 1 października 2015 roku. Wygrane z darmowych obrotów zostaną dodane do konta i należy je obrócić 35x. Jeśli dostarczenie zwycięzcy BetMobilu nie będzie niemożliwe lub gracz zrezygnuje z tej nagrody, Royal Panda zaoferuje równowartość nagrody w wysokości 5000 euro.

Nie trać czasu Bet Mobile czeka na nowego właściciela, zarejestruj się w Kasynie Royal Panda, jeśli nie posiadasz jeszcze konta i skorzystaj z pakietu powitalnego. Kasyno Royal Panda podwoi Twój pierwszy depozyt o 100% do 1000 PLN przy wpłacie minimum 40 PLN i doda do konta 25 darmowych spinów na slot Starburst. Przyłącz się do wrześniowej promocji Kasyna Royal Panda. To już ostatni tydzień takiej szansy - nie zmarnuj jej, bo tylko najlepszy i najwytrwalszy gracz odjedzie własnym BetMobilem!
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Darmowe spiny na Starburst i BetMobile (21-27.09): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł