Royal Panda: Darmowe spiny na Starburst oraz BetMobile (14-20.09)

Od 14 do 20 września trafiając najwyższy układ na slocie Gonzo's Quest otrzymasz 50 darmowych spinów na slot Starburst

Jeśli marzy Ci się nowiutki, wyjątkowy samochód to wstąp do Kasyna Royal Panda w terminie od 14 do 20 września i zagraj na komputerze lub urządzeniu mobilnym na slocie Gonzo`s Quest. Wylosuj jedną z trzech najwyżej punktowanych kombinacji dzięki, którym zdobędziesz nawet 50 darmowych spinów do wykorzystania na w dniach 28-30 września na slocie Starburst podczas finałowego pojedynku. Trafiając najwyższą kombinację na slocie Starburst zdobędziesz BetMobile Royal Panda.

Otwórz konto w Royal Panda i odbierz do 1000 PLN za darmo oraz 25 free spinów

Graj od 14 do 20 września na slocie Gonzo`s Quest i ustrzel najwyższą kombinację, a otrzymasz 50 darmowych spinów, za drugą co do wielkości kombinację otrzymasz 25 darmowych spinów, a za trzecią 10 dodatkowych spinów. Ponadto jeśli "polubisz" stronę Royal Panda na facebookowym portalu, zdobędziesz szansę na wylosowanie 5 darmowych spinów w cotygodniowym losowaniu. Jeśli uda Ci się wygrać, zostaniesz powiadomiony o tym fakcie przez obsługę serwisu.

Zdobyte przez Ciebie darmowe spiny zostaną dodane do konta 28 września w samo południe. W tym czasie rozpocznie się finał, w którym Twoim priorytetem będzie za otrzymane free spiny zdobyć najwyżej płatną kombinację na slocie Starburst. Bitwa o BetMobile zakończy się o 23:59, 30 września. Darmowe spiny należy obrócić 35x.

Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Royal Panda, zarejestruj się. Otrzymasz na start bonus powitalny, w którym Twój pierwszy depozyt w wysokości minimum 40 PLN zostanie podwojony o 100% do 1000 PLN. Dodatkowo otrzymasz 25 darmowych spinów na slot Starburst. Nie trać czasu na myślenie, ruszaj do walki o darmowe spiny na slocie Gonzo`s Quest, które w dniach od 14 do 20 września staną się początkiem Twojego sukcesu w rywalizacji o BetMobile Royal Panda!
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Darmowe spiny na Starburst oraz BetMobile (14-20.09): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł