Royal Panda: Free spiny na Hall of Gods (14.12)

Darmowe spiny na slocie Hall of Gods w Royal Panda

Free spiny na hall of gods w royal pandaŚwiąteczna kampania Kasyna Royal Panda to 31 dni wybornej zabawy i tyle samo okazji do odebrania wyjątkowych upominków, które zwykle pojawiają się na koncie gracza z jednodniowym opóźnieniem. Jednak w Grudniowym Kalendarzu znajdzie się też coś dla bardziej niecierpliwych i jeśli do nich należysz, skorzystaj z oferty 14 grudnia.

Rejestracja w Royal Panda z podwojeniem do 1000 PLN i 25 free spinami

Darmowe spiny na hall of gods 1Rozegraj w tym dniu 50 spinów na slocie Hall of Gods i już po chwili ciesz się z takiej samej ilości darmowych obrotów również na grę Hall of Gods. Ta wybitna produkcja NetEnt cieszy się niebywałą popularnością już od kilku lat, a głównym tego powodem jest bez wątpienia progresywny jackpot, który nie szczędzi graczom niebotycznym wygranych. Takiej właśnie życzymy i Tobie, tylko nie zapomnij, że każda ilość monet zdobyta w serwisie dzięki free spinom, może zostać spieniężona po 35-krotnym obróceniu. A gdy gratisy 14 grudnia już odbierzesz, otwórz kolejne okienko Grudniowego Kalendarza Kasyna Royal Panda i zagraj o kolejny prezent!

Darmowe spiny na hall of gods 2Upominki omijają tylko tych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o założeniu konta w jednym z najlepszych kasyn w sieci. Koniec wahania – czas przejść do czynów! Kasyno Royal Panda wita swoich nowych użytkowników bonusem 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN) i na dobry początek przekazuje im 25 darmowych spinów na slocie Starburst.
2057
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Free spiny na Hall of Gods (14.12): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł