Royal Panda: Darmowe spiny na Gonzo’s Quest (22.12)

Royal Panda dodaje 50 free spinów po 50 spinach na Gonzo’s Quest

Darmowe spiny na gonzos quest 1Na kilka dni przed najważniejszą świąteczną kolacją w roku zatrzymaj się na chwilę, oderwij od wigilijnych przygotowań i złóż wizytę w Kasynie Royal Panda. Po pierwsze dlatego, że chwila wytchnienia należy się każdemu, a po drugie – serwis codziennie rozdaje prezenty! Umieścił je w okienkach Grudniowego Kalendarza, zapewniając graczom wspaniałą zabawę przez okrągły miesiąc. Każdej doby nowa niespodzianka i zarazem rozsądny powód do chwili odpoczynku, więc jeśli na taką chwilę przyjdzie Ci ochota 22 grudnia, spędź ją przy bębnach slotu Gonzo’s Quest i rozegraj 100 obrotów, nie płacąc za połowę z nich. W jaki sposób?

Rejestracja w Royal Panda: 25 darmowych spinów + do 1000 PLN za free

Darmowe spiny na gonzos quest 2Najprostszy z możliwych. Gdy obstawisz za gotówkę pierwsze 50 spinów na Gonzo’s Quest, drugie tyle otrzymasz zupełnie gratis! Nie ma mowy o wyczekiwaniu, ponieważ 50 free spinów od Kasyna Royal Panda pojawi się na Twoim koncie błyskawicznie. Zgarnij swój prezent 22 grudnia i koniecznie zarezerwuj czas na odbiór pozostałych niespodzianek z Grudniowego Kalendarza!

Darmowe spiny na gonzos quest 4Wszystkim naszym czytelnikom życzymy dobrej zabawy oraz wspaniałych wygranych. Pamiętajcie, że odbiór wygranej z promocyjnych spinów może nastąpić po jej uprzednim 35-krotnym obróceniu w serwisie. Komu natomiast z rejestracją w Kasynie Royal Panda nie było dotąd po drodze, polecamy założenie konta i czerpanie garściami z tego rodzaju świetnych akcji promocyjnych. Każdy z nowych graczy może liczyć na powitalny bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszej wpłaty (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na automacie Starburst.
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Darmowe spiny na Gonzo’s Quest (22.12): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł