Royal Panda: Free spiny na Fairytale Legends (22-23.04)

Royal Panda dodaje darmowe spiny i Royal Spins na Fairytale Legends: Hansel and Gretel

Darmowe spiny na fairytale legends w royal pandaJeśli będziesz miał ochotę gratisowo zakręcić bębnami nowego bajkowego slotu Netent - Fairytale Legends: Hansel and Gretel wstąp do Kasyna Royal Panda. Tylko tu bawiąc się w dniach od 22 do 23 kwietnia na slocie Fairytale Legends: Red Riding Hood masz okazję zgarnąć nawet 100 darmowych spinów lub 25 Royal Spins na nowym debiutanckim slocie o Jasiu i Małgosi - Fairytale Legends: Hansel and Gretel.

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów na Starburst i do 1000 PLN za darmo

Royal panda darmowe spiny na fairytale legends 1W Kasynie Royal Panda nowy bajkowy slot Fairytale Legends: Hansel and Gretel zadebiutuje już 24 kwietnia 2017 roku. Aby przetestować go przy pomocy darmowych spinów lub Royal Spins(każdy o wartości 10 PLN), należy zagrać w weekend na slocie o Czerwonym Kapturku - Fairytale Legends: Red Riding Hood. Jeśli choć raz grałeś w Royal Panda za środki własne, to będzie czekać na Ciebie 10 darmowych spinów na nową produkcję.

Royal panda darmowe spiny na fairytale legends 3Aby odebrać 25 darmowych spinów na Fairytale Legends: Hansel and Gretel, obróć minimum 200 PLN na slocie Fairytale Legends: Red Riding Hood w terminie promocji. Jeśli chcesz otrzymać 100 darmowych spinów na nowość Netent, zagraj za minimum 800 PLN na slocie Fairytale Legends: Red Riding Hood. To tyle jeśli chodzi o darmowe spiny. Dla bardziej zamożnych klientów przygotowano Royal Spins. Można zdobyć nawet 25 Royal Spins o wartości 250 PLN, wystarczy zagrać za 4.000 PLN. Jeżeli obrócisz na slocie Fairytale Legends: Red Riding Hood minimum 2.000 PLN do Twojej dyspozycji będzie 10 Royal Spin o wartości 100 PLN.

Zarówno free spiny jak i Royal Spins będą dostępne na nowym slocie Fairytale Legends: Hansel and Gretel już w południe 24 kwietnia. Można odebrać tylko jedną najwyższą przypadającą nagrodę. Spiny można wykorzystać na dowolnej wersji gry, może to być komputer, tablet lub telefon. Wygrane z darmowych spinów należy obrócić 35 razy na dowolnych grach slotowych w Kasynie Royal Panda za pomocą salda gotówkowego.

Royal panda darmowe spiny na fairytale legends 2Nie przegap okazji na zdobycie free spinów, które pomogą Ci w poszukiwaniu trzech bonusów ukrytych na slocie Fairytale Legends: Hansel and Gretel i już teraz załóż konto w Kasynie Royal Panda. Po rejestracji, przy pierwszej wpłacie powyżej 40 PLN na dobry początek odbierzesz bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slocie Starburst. Odbierz Royal Spins lub darmowe spiny i przemierzaj lasy, odkryj dom z piernika oraz zdobywaj wspaniałe nagrody z mnożnikiem sięgającym nawet x120!
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Free spiny na Fairytale Legends (22-23.04): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł