Royal Panda: Free spiny na Dracula i Blood Suckers (31.10)

Royal Panda po wpłacie dodaje 25 Royal Spins na Dracula i 25 free spinów na Blood Suckers

Free spiny na dracula i blood suckers w royal pandaHalloweenowe szaleństwo ogarnęło już wszystkich. Nawet najsławniejsza w sieci panda nie odmówiła sobie charakterystycznego, mrocznego przebrania i z koszem wypełnionym po brzegi upominkami, wyczekuje świętujących graczy. Nie oczekujcie jednak ani psikusów, ani tym bardziej słodyczy… Kto w Halloween odważnie zapuka do drzwi Kasyna Royal Panda, może otrzymać darmowe obroty i Royal Spins na przeraźliwie ociekających krwią automatach od NetEnt. Jeśli chęć zdobycia fantów jest silniejsza niż strach, wstąp do serwisu między godziną 0:00 a 23:59 w najmroczniejszy dzień roku - 31 października i obróć gotówkę w grze.

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów + standardowy pakiet powitalny

Darmowe spiny na dracula i blood suckers 2Jeśli w ciągu podanej doby rozegrasz minimum 400 PLN na slocie Dracula, natychmiast po wypełnieniu tego zadania otrzymasz 25 free spinów na grę Blood Suckers. Osobliwe towarzystwo księcia ciemności w jednej chwili możesz zamienić na nieco mniej opanowaną, ale liczniejszą hordę krwiopijców i nie przerywać dobrej passy w grze. Promocja Kasyna Royal Panda to także okazja do zdobycia 25 Royal Spins, o wartości 10 PLN każdy. Wykorzystasz je (również od razu) na slocie Dracula, a odbierzesz po obróceniu 4 000 PLN na automacie Blood Suckers. Jeden upominek nie wyklucza drugiego, co oznacza, że w Halloween możesz stać się właścicielem darmowych obrotów i Royals Spins zarazem.

Free spiny na blood suckers i dracula na royal pandaAutomaty Dracula i Blood Suckers dostępne są w Kasynie Royal Panda na urządzenia mobilne oraz stacjonarne. Dlatego decyzja o tym, w jakiej wersji wykorzystać spiny należy wyłącznie do Ciebie. Obie gry oferują ciekawe wygrane, więc gdy przy krwawych zakręceniach poleje się… gotówka, obróć zdobycz 35 razy zanim dokonasz wypłaty. Teraz rozkrój dynie, zapal świece i nasłuchuj odgłosów zegara. Już niedługo wybije godzina duchów i Kasyno Royal Panda pogrąży się w promocji! Jeśli więc do tej pory nie dokonałeś rejestracji w tym serwisie nie pozwól, by w Halloween nawiedziła Cię nuda. Załóż konto, odbierz 25 free spinów na Starburst oraz bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszej wpłaty (minimum 40 PLN), a potem dołącz do zabawy i rzucaj uroki na wygrywające kombinacje!
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Free spiny na Dracula i Blood Suckers (31.10): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł