Royal Panda: Darmowe spiny na Jimi Hendrix (21-24.04)

Wpłacając i obracając min. 200 PLN w Kasynie Royal Panda 21 kwietnia otrzymasz 150 free spinów na Jimi Hendrix

Darmowe spiny jimi hendrix
W końcu nadszedł czas na premierę kolejnego rockowego slotu od popularnej sieci Netent. 22 kwietnia 2016 roku w Kasynie Royal Panda na stałe zagości wideoautomat Jimi Hendrix. Z tej okazji serwis przygotował atrakcyjną ofertę dla swoich graczy, w której do zdobycia jest aż 150 darmowych spinów do wykorzystania na premierowym slocie Jimi Hendrix. Oferta Royal Pandy obowiązuje w dniach od 21 do 24 kwietnia 2016 roku!

Załóż konto w Royal Panda i odbierz 25 free spinów + do 1000 PLN za darmo

Darmowe spiny jimi hendrixZagraj 21 kwietnia za prawdziwą gotówkę w Kasynie Royal Panda, a przez następne 3 dni będziesz otrzymywał po 50 darmowych spinów na nową produkcję Netent. Dzięki free spinom będziesz miał możliwość jako pierwszy wypróbować wszystkie funkcje i wypracować opcje wygrywania, a do tego wysłuchać niezapomniane hity Hendrixa takie jak Litle Wing, Purple Haze czy Foxy Lady.

Jeśli, w czwartek 21 kwietnia między północą a 23:59 obrócisz minimum 200 PLN na dowolnych automatach slotowych w Kasynie Royal Panda odbierzesz 150 darmowych spinów. Obrotu możesz dokonać za pomocą wielu zakładów stawianych na dowolnych automatach slotowych dostępnych w Royal Panda. Pamiętaj tylko, że należy tego dokonać we wskazanym czasie promocji.

Darmowe spiny jimi hendrix 1Po spełnieniu powyższego warunku już 22 kwietnia 2016 roku od godziny 12:00 będziesz miał okazję wykorzystać pierwsze 50 darmowych spinów na slocie Jimi Hendrix. Kolejna porcja 50 darmowych spinów także od południa wpłynie na Twoje konto w sobotę 23 kwietnia 2016 roku. 24 kwietnia w niedzielę otrzymasz ostatnie 50 darmowych spinów. Wszystkie free spiny będą do wykorzystania na slocie Jimi Hendrix. Wygrane z darmowych spinów należy obrócić 35x w Kasynie Royal Panda. Jeśli nie postawisz bonusowych środków do 90 dni od chwili ich otrzymania to bezpowrotnie zostaną utracone.

Darmowe spiny jimi hendrix 3Jeżeli jesteś fanem gier i Jimi Hendrixa oraz jego legendarnej muzyki, która została przeniesiona na bębny automatu o tym samym tytule, dołącz do promocji Kasyna Royal Panda. Nie posiadasz konta w tym serwisie? Zarejestruj się w dowolnym momencie i przy okazji skorzystaj z pakietu powitalnego. Po rejestracji przy pierwszej wpłacie środków odbierz bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na slocie Starburst, wpłyną one na Twoje konto następnego dnia po wpłacie!

Darmowe spiny jimi hendrix 2Jeśli jesteś sympatykiem muzyki rockowej możesz już dziś zagrać na slocie Guns N’Roses, który znajdziesz w ofercie Kasyna Royal Panda. W piątek 22 kwietnia będziesz miał okazję skorzystać ze slotu Jimi Hendrix. Netent na wrzesień zapowiada kolejny rockowy slot Motorhead, w który także będziesz miał okazję zagrać w Kasynie Royal Panda!
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Darmowe spiny na Jimi Hendrix (21-24.04): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł