Royal Panda: Darmowe spiny na Staburst oraz BetMobile (7-13.09)

Od 7 do 13 września trafiając najwyższą kombinację na slocie Thunderstruck II w Royal Panda otrzymasz 50 free spinów na Staburst oraz szansę na wygranie BetMobile


Przed Tobą drugi tydzień szansy na darmowe spiny oraz zdobycie samochodu BetMobile od Royal Panda. Spinuj na slocie Thunderstruck II w dniach od 7 do 13 września, a być może szczęście będzie Ci sprzyjać i zdobędziesz do 50 darmowych spinów na rozstrzygające starcie na slocie Starburst.

Rejestracja w Royal Panda- bonus do 1000 PLN oraz 25 free spinów

Graj od poniedziałku do niedzieli na prawdziwe pieniądze w grę Thunderstruck II. Wykręć jedną z trzech najwyższych kombinacji na Thunderstruck II, a zdobędziesz 50 darmowych spinów na slocie Starburst. Za drugą co do wielkości kombinację otrzymasz 25 darmowych spinów, a za trzecią 10 darmowych spinów. Jeśli masz ochotę pomóc swemu szczęściu "polub" stronę Royal Panda na Facebooku, a być może w loterii zdobędziesz dodatkowych 5 spinów. Każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej przez obsługę Kasyna Royal Panda.

Wygrane spiny będą do wykorzystania w finałowej batalii na slocie Starburst, który odbędzie się w dniach od 28 do 30 września. Wygrywając najwyższą kombinację na slocie Starburst za pomocą zdobytych przez ten miesiąc spinów wygrasz BetMobile!
Wygrane darmowe spiny zostaną dodane do konta 28 września o godzinie 12:00. Jakiekolwiek zyski zdobyte przy pomocy darmowych spinów należy obrócić 35 razy w kasynie.

Przyłącz się do promocji Kasyna Royal panda i graj w dniach od 7 do 13 września na slocie Thunderstruck II, ustrzel najwyższą płatną kombinację, a być może staniesz się nowym właścicielem BetMobile. Jeśli nie grałeś nigdy w tym serwisie, zarejestruj się i odbierz bonus powitalny! Kasyno Royal Panda przy wpłacie minimum 40 PLN podwoi Twój pierwszy depozyt o 100% do 1000 PLN i da Ci 25 darmowych spinów na slot Starburst. Pokaż konkurencji jak gra mistrz i spełnij swoje marzenia o własnym, niepowtarzalnym aucie!
2076
Nasza ocena artykułu pt. Royal Panda: Darmowe spiny na Staburst oraz BetMobile (7-13.09): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł