Reload bonus 30% do 1200 PLN w Royal Panda

Pierwsze 5 dni każdego miesiąca to czas na zdobycie 30% reload bonusu w Kasynie Royal Panda, dzięki Bamboo Bonus!


Doładuj Swoje konto comiesięcznym reload bonusem 30% nawet do 1200 PLN. Myślisz, że to nie możliwe? To jesteś w błędzie! Kasyno Royal Panda oferuje swoim graczom możliwość wspaniałej zabawy i wygrywania dużych pieniędzy. W ofercie tego serwisu nie brakuje również licznych atrakcji i bonusów. Jednym z nich jest gigantyczny bamboo bonus, który wart jest nawet 1200 PLN.

Nie masz konta? W Royal Pandzie czeka na Ciebie bonus powitalny 100% do 1000 PLN!

Jak go otrzymać? Między pierwszym a piątym dniem każdego miesiąca zaloguj się na swoim koncie i złóż depozyt. Po wpłaceniu wybranej przez siebie kwoty wybierz bamboo bonus i dokończ proces składania depozytu. Pamiętaj, że możesz z niego skorzystać tylko jeden raz w danym miesiącu. Aby spełnić warunek obrotu otrzymanego bonusu musisz zagrać 35 razy i tylko z pomocą zakładów stawianych z salda gotówkowego.

Masz 30 procent więcej gotówki na grę, które możesz spożytkować na dowolnie wybrane przez siebie gry dostępne w tym serwisie. Z każdym początkiem miesiąca będziesz otrzymywał kolejny bamboo bonus. Tak jak odrastające pędy bambusa tak dodatkowy bonus będzie na Ciebie czekać.

Reprezentacyjnym bonusem kasyna Royal Panda jest oczywiście bonus powitalny. Dużą jego zaletą jest to, że każdy gracz może sam zdecydować o wysokości gratisowej gotówki, jaką chce otrzymać. W zależności od tego czy gramy na niskich stawkach bardziej dla zabawy czy też gramy na wysokich stawkach otrzymamy podwojenie wpłaty depozytu do 1000 PLN. Oprócz gotówki otrzymasz 10 darmowych obrotów po wpłacie 40 PLN.

Wystarczy założyć konto i wpłacić pieniądze, a niezwłocznie do tej kwoty dorzucone zostanie jeszcze raz tyle. Do tego dostaniesz w prezencie 30% do swojej wpłaty na początku miesiąca i uzbiera się całkiem duża sumka na wyśmienitą zabawę no i zwiększy się szansę na wielkie wygrane. Jak wygrywać to tylko w Kasynie Royal Panda!
1897
Nasza ocena artykułu pt. Reload bonus 30% do 1200 PLN w Royal Panda: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł