Reload Panda: Reload bonus 50%

W każdy piątek odbierz reload bonus 50% do 600 PLN w Royal Panda


Doładuj Swoje konto cotygodniowym bonusem kwotą nawet do 600 PLN. Kasyno Royal Panda oferuje swoim graczom możliwość wspaniałej zabawy i wygrywania dużych pieniędzy. W ofercie tego serwisu nie brakuje również licznych atrakcji i bonusów. Jednym z nich jest piątkowy reload bonus, który zwiększy stan Twojego konta o 50%, aż do 600 PLN.

W piątek zaloguj się na swoim koncie i złóż depozyt. Po wpłaceniu wybranej przez siebie kwoty wybierz Bamboo Bonus i dokończ proces składania depozytu. Pamiętaj, że możesz z niego skorzystać tylko jeden raz w każdy piątek, między 0:00 a 23:59. Aby spełnić warunek obrotu otrzymanego bonusu musisz zagrać 35 razy i tylko z pomocą zakładów stawianych z salda gotówkowego.

Załóż konto w Royal Panda i odbierz 10 free + do 1000 PLN

Cotygodniowy Bamboo Bonus dostępny jest tylko w piątek i zastąpił comiesięczny Bamboo Bonus. Wszelkie niewykorzystane środki z comiesięcznego reload bonusu pozostaną na koncie zgodnie z warunkami poprzedniej promocji. Teraz masz okazję zgłosić się po swoje 50% do 600 PLN. Dzięki takiej premii będziesz mieć więcej gotówki na grę, którą możesz obrócić na dowolnie wybranych przez siebie grach dostępnych w Kasynie Royal Panda. Tak jak odrastające pędy bambusa tak dodatkowy bonus, w każdy piątek będzie na Ciebie czekać.

Reprezentacyjnym bonusem Kasyna Royal Panda jest oczywiście bonus powitalny. Dużą jego zaletą jest to, że każdy gracz może sam zdecydować o wysokości gratisowej gotówki, jaką chce otrzymać. Jeśli zdecydujesz się na depozyt powyżej 40 PLN otrzymasz podwojenie wpłaty depozytu do 1000 PLN. Oprócz gotówki otrzymasz 10 darmowych obrotów na slot Starburst. Dodatkowe spiny wpłyną następnego dnia po wpłaceniu depozytu, a dodatkową premię należy obrócić 35x.

Wystarczy założyć konto i wpłacić pieniądze, a niezwłocznie do tej kwoty dorzucone zostanie jeszcze raz tyle. Do tego dostaniesz w prezencie reload bonus 50% do 600 PLN. W tak prosty sposób uzbiera się całkiem duża sumka na wyśmienitą zabawę no i zwiększy się szansę na wielkie wygrane. Cotygodniowy Bamboo Bonus jest dostępny tylko w piątki, więc nie przegap tej okazji i wstąp do Kasyna Royal Panda!
2076
Nasza ocena artykułu pt. Reload Panda: Reload bonus 50%: 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł