Betclic: Loteria na Wild Water, Fruit Shop i Flowers (15.06-7.07)

Do 7 lipca za każde 20 obrotów na Wild Water, Fruit Shop i Flowers w Kasynie Betclic otrzymasz los do loterii, w której do wygrania jest wycieczka do Monako

2015-06-21 20:22 KASYNO BETCLIC PROMOCJE WYCIECZKI

Wyobraź sobie nastrojowe miejsce na mapie Europy, gdzie wszystko błyszczy od przepychu, sławy i bogactwa. Jeśli masz ochotę zwiedzić Monte Carlo - dzielnicę Monaco słynącą z ekskluzywnych kasyn i niezwykłych plaż, wstąp do Kasyna Betclic. Biorąc udział w promocji tego serwisu masz okazję zdobyć pakiet wartości 5.000 euro i zasmakować królewskiego życia.

Zarejestruj się w Kasynie Betclic i odbierz dodatkowe 500% do 200 PLN za free

Aby wygrać nagrodę główną, jaką jest luksusowy wyjazd dla dwóch osób do Monako należy zagrać na prawdziwe pieniądze między 15 czerwca a 5 lipca na 3 wytypowanych do promocji slotach w Kasynie Betclic. Są to gry: Wild Water, Fruit Shop i Flowers. Za każde 20 obrotów na slocie Wild Water z minimalną stawką 0.20 euro, we Fruit Shop ze stawką nie mniejszą niż 0,15 euro oraz 0,30 euro na slocie Flowers otrzymasz jeden los na loterię. W ciągu jednego dnia masz okazję zdobyć ich aż 50 sztuk. Pamiętaj, że rundy z darmowymi obrotami nie biorą udziału w promocji.

Losowanie wyjazdu do Monako odbędzie się 7 lipca 2015 roku. Wartość pakietu to aż 5.000 euro do wykorzystania w ciągu 9 miesięcy - sam zdecydujesz o terminie wyjazdu. W skład nagrody wchodzą przeloty z europejskich lotnisk do Nicei, transport do Monako i z powrotem. Zakwaterowanie na 3 noce w hotelu Meridien Beach, włącznie ze śniadaniem, obiad w restauracji Alain Ducasse, Michelin Le Louis XV, wstęp do Kasyna Monte Carlo, 1000 euro w gotówce oraz przejazd Ferrari na torze Paul Richard Circuit. Pieniądze na wydatki zostaną przelane na konto zwycięzcy, a wycieczka będzie zarezerwowana po zatwierdzeniu daty wyjazdu. Nagroda nie może zostać wymieniona na gotówkę lub przekazana innej osobie.


Nie zwlekaj i zakręć slotami Wild Water, Fruit Shop lub Flowers i zdobądź bilet na wycieczkę życia. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Kasyna Betclic, to dokonaj rejestracji i odbierz bonus powitalny. Na dobry początek otrzymasz dodatkową premię 500% do 200 PLN od pierwszego depozytu minimum 15 PLN. Przykładowo, dokonując wpłaty 40 PLN, możesz zagrać ze stanem konta 240 PLN. Przyłącz się do promocji - spiesz się, bo 7 lipca o północy Twoje marzenia i szansa udziału w tej promocji przepadną bezpowrotnie!
Nasza ocena artykułu pt. Betclic: Loteria na Wild Water, Fruit Shop i Flowers (15.06-7.07): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł