Betclic: Darmowe spiny na Dracula, Magic Portals i Zombies (29.10-1.11)

Do 1 listopada za depozyt i obrót w Kasynie Betclic otrzymasz do 60 darmowych spinów na slotach Dracula, Magic Portals lub Zombies

W dniach od 29 października do 1 listopada przyłącz się do imprezy Halloweenowej w Kasynie Betclic. Tylko tu bez wychodzenia z domu masz okazję wspaniale się zabawić, wygrać trochę kasy i zgarnąć darmowe spiny na sloty o tematyce grozy.

Rejestracja w Kasynie Betclic - 500% do 200 PLN!

Aby skorzystać z oferty, zaloguj się na swoim koncie i zagraj za prawdziwe pieniądze na slotach Dracula, Magic Portals lub Zombies, które znajdziesz w zakładce gier Kasyna Betclic. Postaw i obróć 80 PLN, a w zamian otrzymasz 10 darmowych spinów. Maksymalnie w ciągu jednego dnia masz okazję zgarnąć aż 60 darmowych spinów na slocie Magic Portals, Dracula lub Zombies. Spiny będą do wykorzystania na slotach: Dracula, Magic Portals i Zombies. Wpłyną one na Twoje konto w ciągu 72 godzin od zakończenia promocji i będą ważne przez 30 dni od momentu aktywacji. Wygrane z darmowych spinów przed wypłatą należy obrócić 40x na grach slotowych w Kasynie.

Oferta przeznaczona jest dla zalogowanych graczy. Jeżeli nie grałeś jeszcze w Kasynie Betclic, zarejestruj się! Jako nowy gracz możesz liczyć na bonus powitalny 500% do 200 PLN. Poczuj wspaniałą atmosferę Halloween w Kasynie Betclic. Tylko tu przez 4 dni promocji masz okazję zdobyć 240 darmowych spinów, które mogą przynieść Ci wielką kasę! Powodzenia!
Nasza ocena artykułu pt. Betclic: Darmowe spiny na Dracula, Magic Portals i Zombies (29.10-1.11): 10/10
Autor oceny: RankingKasyn.pl

Oceń artykuł